نکات مهم برای جذابیت در استایل آقایان | چی بپوشیم تا جذاب شویم؟

نکات مهم برای جذابیت در استایل آقایان

امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی رشد خوبی در حوزه اطلاع رسانی ترند های مد و فشن صورت گرفته است و به سرعت اخبار دنیای مد و فشن به در تمام دنیا پخش می شود. از این رو رعایت این نکات کار سختی نیست و می توان با دانستن نکات مهم برای جذابیت در استایل آقایان، برای خود این تیپ فوق العاده و خیره کننده در حین حال کم هزینه ایجاد کنید.

در ادامه همراه ما باشید تا به این سوال که چی بپوشیم تا جذاب شویم؟ پاسخ بدهیم.

نکات مهم برای جذابیت در استایل آقایان

در گذشته همیشه این صحبت بوده است که غرور مردانه و اعتماد به نفس، مهم ترین عامل در افزایش جذابیت مردان می باشد. اما از این مهم که استایل شما می تواند در لحظه اول تصویر روشنی از شما در اختیار افراد مختلف قرار بدهد، نمی توانیم غافل شویم.

اگر دوست دارید تنها با رد شدن از کنار کسی، او را مجدوب خود کنید، باید به استایل خود اهمیت بدهید. این کار لازمه خرید مدل های مختلف و صرف هزینه های زیاد نیست، بلکه می توانید با رعایت چند نکته مهم در هنگام پوشیدن لباس های فعلی تان، بسیار جذاب تر به نظر برسید. پس با این نکته که یک استایل جذاب می تواند در ایجاد یک رابطه، بسیار تاثیر گذار باشد، در ادامه با نکات مهم برای جذابیت در استایل آقایان همراه ما باشید.

نکات مهم در جذابیت استایل

کفش ها زودتر از هر چیزی سخن می گویند!

اگر می خواهید فردی اصیل و ثروتمند به نظر برسید، انتخاب یک کفش چرم با کیفیت در استایل تان می تواند این مفهوم را القاء کند. گرانترین بخش استایل تان، قطعا خرید یک کفش چرمی می باشد، سعی کنید در این مورد کمی ولخرج تر باشید. هنگام خرید این نکته را در نظر داشته باشید که داشتن یک کفش با کیفیت بهتر از چند کفش بی کیفیت می باشد و یا به قول انگلیسی ها: هنوز آنقدری پولدار نشدم، که جنس بی کیفیت بخرم.

یک کفش چرمی کلاسیک با رنگ مشکی و یا قهوه ای می تواند با اکثر استایل های شما همخوانی داشته باشد. مورد بعدی در نظر گرفتن همخوانی در انتخاب نوع کفش با موقعیت تان می باشد. همانطور که پوشیدن کفش چرمی با استایل ورزشی مناسب نیست، قطعا پوشیدن کفش های اسپرت برای استایل های رسمی مناسب نیست.

نکات مهم جذابیت در استایل آقایان

برای داشتن یک استایل جذاب، تی شرت های سفید را فراموش نکنید

اگر قصد داشتن یک استایل جذاب و اسپرت را دارید، ترکیب تی شرت های سفید و شلوارهای جین بسیار مناسب می باشند. البته قبل از انتخاب این استایل، باید کمی به زیبایی اندام هایتان نیز توجه داشته باشید، اگر فکر می کنید دچار اضافه وزن هستید و یا اندام تان مناسب این استایل نیست، سعی کنید چند روز در هفته را ورزش کنید تا علاوه بر سلامتی تان، به زیبایی اندام تان نیز کمک کرده باشید.
این استایل را می توانید تنها با یک کت چرمی اسپرت، تبدیل به یک استایل پاییزی فوق العاده جذاب کنید.

ترفند های جذاب تر شدن

کت و شلوار ها، بخشی از استایل مردانه

میزان استفاده شما از کت و شلوار، ارتباط بسیار مستقیمی با موقعیت اجتماعی و یا نوع فعالیت تان دارد، اما هر طور که باشد قطعا همه مردان از کت و شلوار استفاده می کنند و معمولا نیز در مراسمات مهمی از کت و شلوار استفاده می شود و همین مورد حساسیت موضوع را مشخص می کند.
اولین مورد در انتخاب کت و شلوارتان، این است که باید دقیق اندازه تان باشد و زیبایی اندام هایتان را به نمایش بگذارد.

آستین های بلند کت، بر خلاف باور عموم جذاب نیستند و آستین کت بایستی قبل از مچ تمام شود. آستین لباس تان را کمی بلند تر بگیرید تا دیده بشود و با یک دکمه آستین نیز جذاب تر اش کنید. رنگ لباس تان نیز بهتر است که با نسبت به رنگ کت و شلوارتان کمی کمرنگ تر باشد.

نکات جذابیت در استایل
 

اکسسوری های محبوب را فراموش نکنید

اکسسوری ها نقش بسیار مهمی در افزایش جذابیت و تکامل استایل شما دارد. از اکسسوری های بسیار محبوب برای مردان می توان به کمربند و ساعت های مچی اشاره کرد. ترکیب بسیار جذابی است می شود اگر رنگ کفش، کمربند و بند ساعت تان با یکدیگر همخوانی داشته باشد.

البته گاهی استفاده بیش از حد از اکسسوری ها می تواند کمی زننده باشد اما به جرئت می توانید از دکمه آستین، کمربند، کیف های چرمی، عینک استفاده کنید ولی در استفاده از دستمال گردن، دستمال جیب و … کمی محتاط تر عمل کنید.

استفاده از اکسسوری

برای جذابیت آراسته باشی و مدل موهای جذابی داشته باشید

برای داشتن یک استایل جذاب، تنها پوشاک آراسته کافی نیست و باید به آراستگی چهره و مدل موهایتان نیزه توجه داشته باشید. سعی کنید هر هفته به آرایشگاه بروید و موهای زائد پشت گردن تان را بتراشید، موهایتان را مرتب کنید. بهتر است که از مدل موهای عجیب دوری کنید و به سراغ مدل های آنکارد بروید و مدل موهایتان را بازیچه مدل های مو فشن قرار ندهید.

اگر علاقه ای به داشتن ریش ندارید، بهتر است تا در فواصل زمانی مناسب نسبت به حجم ریش هایتان، آن ها را کوتاه کنید. اگر هم که دوست دارید ریش داشته باشید، بهتر است که ریش هایتان را هر چند روز ما یک ماشین مرتب کنید تا به هم ریخته به نظر نیاید.

منبع : کاریزما کالر