Showing 1–12 of 338 results

صنايع کيف و کفش چرمينه

با ارائه محصولات متنوع تمامی سلايق و تمامی نيازهای شما را پوشش داده و محصولاتی متمايز و باکيفيت ارائه می دهد. شما ميتوانيد انواع مختلف و متنوعی از محصولات چرمی از قبيل کيف کفش و کمربند را در طرح ها و رنگ های متفاوت و جذاب با جنس چرم درجه يک با قيمت اصلی از صنايع کيف و کفش چرمينه سفارش داده و در اسرع وقت آن را دريافت نماييد.هم چنين چرمينه با بيش از نيم قرن تجربه و سابقه درخشان با تيکه بر دانش و مهارت و تجربيات خود و احترام به حقوق مصرف کننده ارائه محصولات متفاوت و با کيفيت عالی سهم قابل توجهی از بازار محصولات چرمی کشور را به خود اختصاص داده است .

  • جنس رویه: بدون هیچ تردیدی، بهترین برندها در تولید کفش‌های خود از چرم طبیعی استفاده می‌کنند. چرم هویت برند بوده و یک ضرورت است، زیرا کیفیت و زیبایی بی‌مانندی دارد. در تولید کفش، جنس رویه از چرم طبیعی ساخته می‌شود.
  • جنس زیره: از رایج ترین موادی است که برند های جهانی از آن استفاده می کنند.
  • کفی طبی : برای بهداشت و جلوگیری از بوی پا کفی های تولیدات شرکت کفش چرمینه متحرک و قابل شستشو میباشد.
  • دوخت: مارک‌های بزرگ به دوخت کفش توجه بسیاری دارند. این مورد از یک سو باعث یکپارچگی قسمت‌های مختلف کفش شده و از سویی دیگر بدنه کفش را مقاوم می‌کند. دوخت باید منظم و بدون هیچ گونه مشکل ظاهری باشد.
  • لوگو: افتخار یک برند، درج لوگوی خود بر روی محصولاتش است. لوگو کفش معمولاً روی کفی کفش و یا زیر زبانه آن درج می‌شود. لوگوی کفش‌های اورجینال واضح و غیرقابل حذف است.
  • طراحی: زیبایی ظاهری یک کفش کلاسیک مردانه، ویژگی بسیار مهمی است، زیرا نمایانگر سبک پوشش و جذابیت‌های ظاهری آقایان است. برای مثال، کفش آکسفورد از نظر استایل متفاوت از کفش کالج است. انتخاب مدل کفش، موردی شخصی بوده و به علاقه و سلائق افراد مربوط می‌شود.
۷۸۰,۰۰۰ تومان
۸۵۰,۰۰۰ تومان
۷۵۰,۰۰۰ تومان
۷۹۰,۰۰۰ تومان
۸۵۰,۰۰۰ تومان
۸۵۰,۰۰۰ تومان
۸۵۰,۰۰۰ تومان
۲۲۰,۰۰۰ تومان
۱۸۰,۰۰۰ تومان
۷۴۰,۰۰۰ تومان
۷۷۰,۰۰۰ تومان
۹۵۰,۰۰۰ تومان