Showing 1–12 of 354 results

صنايع کيف و کفش چرمينه

فروشگاه اینترنتی چرمینه با ارائه محصولات متنوع تمامی سلايق و تمامی نيازهای شما را پوشش داده و محصولاتی متمايز و باکيفيت ارائه می دهد. شما ميتوانيد انواع مختلف و متنوعی از محصولات چرمی از قبيل کيف کفش و کمربند را در طرح ها و رنگ های متفاوت و جذاب با جنس چرم درجه يک با قيمت اصلی از صنايع کيف و کفش چرمينه سفارش داده و در اسرع وقت آن را دريافت نماييد .

هم چنين فروشگاه چرمينه با بيش از نيم قرن تجربه و سابقه درخشان با تيکه بر دانش و مهارت و تجربيات خود و احترام به حقوق مصرف کننده ارائه محصولات متفاوت و با کيفيت عالی سهم قابل توجهی از بازار محصولات چرمی کشور را به خود اختصاص داده است .

جنس رویه: بدون هیچ تردیدی، بهترین برندها در تولید کفش‌های خود از چرم طبیعی استفاده می‌کنند. چرم هویت برند بوده و یک ضرورت است، زیرا کیفیت و زیبایی بی‌مانندی دارد. در تولید کفش، جنس رویه از چرم طبیعی ساخته می‌شود.

جنس زیره: از رایج ترین موادی است که برند های جهانی از آن استفاده می کنند.

کفی طبی : برای بهداشت و جلوگیری از بوی پا کفی های تولیدات شرکت کفش چرمینه متحرک و قابل شستشو میباشد.دوخت: مارک‌های بزرگ به دوخت کفش توجه بسیاری دارند. این مورد از یک سو باعث یکپارچگی قسمت‌های مختلف کفش شده و از سویی دیگر بدنه کفش را مقاوم می‌کند. دوخت باید منظم و بدون هیچ گونه مشکل ظاهری باشد.

طراحی: زیبایی ظاهری یک کفش کلاسیک مردانه، ویژگی بسیار مهمی است، زیرا نمایانگر سبک پوشش و جذابیت‌های ظاهری آقایان است. برای مثال، کفش آکسفورد از نظر استایل متفاوت از کفش کالج است. انتخاب مدل کفش، موردی شخصی بوده و به علاقه و سلائق افراد مربوط می‌شود.

۹۵۰,۰۰۰ تومان
۲۹۰,۰۰۰ تومان
۲۵۰,۰۰۰ تومان
۱۳۰,۰۰۰ تومان
۲۵۰,۰۰۰ تومان
۹۵۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۷۹۰,۰۰۰ تومان
۹۹۰,۰۰۰ تومان
۹۳۰,۰۰۰ تومان
۸۸۰,۰۰۰ تومان
۸۵۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۷۸۰,۰۰۰ تومان